ПоддержатьУкраїнська

Названо кількість українців, які мають дозволи на постійне перебування у Польщі

StopCor
StopCor

StopCor

Названо кількість українців, які мають дозволи на постійне перебування у Польщі

Серед іноземців, які мають карту поляка та завдяки цьому документу отримали дозвіл на постійне перебування у Польщі найбільше виявилось українців. Останні зізнались, що процес оформлення документів у сусідній країні досить непростий.

Новину повідомляють польські ЗМІ, передає "Преса України".

У польському Управлінні з питань іноземців підрахували, скільки громадян України мають посвідку на проживання у країні за рахунок наявності карти поляка. Так, починаючи з 2014 року таких українців нараховано 15,5 тис.

Далі за українцями розмістились громадяни Білорусі, які з 2014-го за картою поляка отримали посвідку на проживання. Це 6,5 тис. осіб. На третьому місці громадяни Росії - 640 осіб, Казахстану – 180 осіб, Молдови – 160 осіб та Узбекистану – 115 осіб.

Крім того, починаючи з 2014 року посвідки на постійне перебування з картою поляка отримали понад 23 тис. осіб.

"У 2014 році – 2,5 тис. осіб, у 2015 році – 5,4 тис. осіб, у 2016 році – 4,3 тис. осіб, 2017 році – 8,9 тис. осіб", – уточнили в польському управлінні.

Речник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк також наголосив, що у перший квартал 2018-го було видано 2,2 тис. дозволів на постійне перебування у зв’язку з наявністю у людини карти поляка.

Тим часом українці, які оформляли посвідку на проживання зізнались, що цей процес доволі складний, адже доводиться проходити "всі кола пекла бюрократичної тяганини".

"Неможливо додзвонитися, щоб дізнатись певну інформацію, а якщо й вдається її отримати, то згодом може виявитись, що відбулись якісь зміни й необхідно знову проходити довжелезні черги", – відзначила українка Наталія.

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях