ПоддержатьУкраїнська

«Не відволікайтеся на їжу та каву», – Разумков нардепам

StopCor
StopCor

StopCor

«Не відволікайтеся на їжу та каву», – Разумков нардепам

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков закликав депутатів не відволікатися на власні справи, їжу і телефони під час роботи в парламенті. На засіданні погоджувальної ради він розповів, що українці вказують йому на неналежну поведінку депутатів у сесійній залі.

«Людям іноді незрозуміла поведінка народних депутатів, яку вони спостерігають у сесійній залі. І щодо кави, і щодо їжі, і про те, що народні депутати досить часто займаються своїми власними справами, то в телефонах, то ще в чомусь», — зазначив Разумков.

Зокрема, він розповів про звернення однієї вчительки, яка сказала, що у неї приблизно такий же, як і у нардепів робочий день. Однак вона в робочий час не має можливості займатися власними справами і запитала, чому депутати можуть собі це дозволити

«Я розумію, що мені важко відповісти на це запитання, воно чесне, воно правильне, але відповісти важко. Давайте робити так, щоб нам не було важко відповідати на такі запитання, щоб у людей не було таких питань, щоб вони бачили, що народні депутати працюють на користь цієї держави, щоб вони це і бачили та відчували», — сказав Разумков, передає «НВ»

Другие новости