ПоддержатьУкраїнська

Немає лічильника – немає проблеми: в КМДА запропонували неочікуваний спосіб боротьби з крадіями

StopCor
StopCor

StopCor

Немає лічильника – немає проблеми: в КМДА запропонували неочікуваний спосіб боротьби з крадіями

Проблема з викраданням лічильників може бути розв'язана за допомогою встановлення теплопунктів, в яких обладнання буде просто-напросто "сховане". Таку ідею 27 вересня на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації висловив представник КМДА Петро Пантелеєв, передає кореспондент "СтопКору". 

 Петро Пантелеєв

"Ми пішли на нетрадиційний підхід в цьому аспекті, оскільки маємо багато випадків вандалізму (вкрадено майже 500 лічильників або запчастини з них). Однак є категорія людей, які не зупиняються ні перед чим, а це втрати. І сьогодні ми започаткували таку систему, коли новий лічильник ставиться лише після того, як в теплопункті гарантується "схованість" приладу. Система охорони звичайна – будь-який офіс, квартира. Ми знайшли можливість на ринку компаній, які готові безкоштовно обладнати наші приміщення таким устаткуванням, але потім, звичайно, необхідно сплачувати абонентську плату. Мешканці повинні зібрати збори та ухвалити відповідне рішення, а потім сплачувати приблизно 5-7 гривень з квартири на місяць. Ця абонентська плата дає можливість забезпечити 100% відповідальність", – заявив він.

Пантелеєв також додав, що мешканці багатоквартирних будинків підтримують таку ініціативу.

 27 вересня відбулося розширене засідання Колегії Київської міської державної адміністрації

"Це отримало свій відгук. Люди в принципі задоволені після того, як ми пояснюємо цей механізм. Вони збираються, ухвалюють рішення в різних районах: як у центрі, так і на Троєщині. Сьогодні ми розпочали монтаж першої партії – 20 таких будинків буде обладнано і далі будемо продовжувати саме в такому ключі. Це дасть змогу забезпечити нам нормальний підхід, адже якщо встановити зараз новий лічильник в не охоронюваному приміщенні, то будемо вступати в повторний прецедент і потім що робити – вже просто незрозуміло… Люди переплачують за тепло, водночас сусідній будинок виплачує на 30-20% менше".

Другие новости