ПоддержатьУкраїнська

Дарницький район задихається від викидів із заводу "Енергія": в КМДА обіцяють вплинути на ситуацію

StopCor
StopCor

StopCor

Дарницький район задихається від викидів із заводу 'Енергія': в КМДА обіцяють вплинути на ситуацію

На сміттєспалювальному заводі "Енергія", сморід якого заважає жити мешканцям Лівого берега, була встановлена первинна система очищення. Про це 27 вересня на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації заявив представник КМДА Петро Пантелеєв, передає кореспондент "СтопКору". 

 Засідання колегії КМДА Фото: ''СтопКор''

За словами чиновників, з 9 по 26 серпня почали проводився капітальний ремонт і заміна застарілого обладнання.

"Зроблена первинна система очищення. Першочергово буде завершено очищення від пилу. Також вчора ми отримали експертний висновок по проєкту хімічної очистки газів – це часта система за європейським стандартом. Наступного року ми маємо побудувати хімічне очищення – це дуже важливо для жителів і загалом для екологічної ситуації в Дарницькому й Дніпровському районах, – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

 За словами Пантелеєва, на ''Енергії'' вже встановили первинну систему очищення Фото: ''СтопКор''

"Енергія" – це єдиний в Україні сміттєспалювальний завод. Щодня він утилізує близько 750 тонн столичних відходів, а теплова енергія, яка утворюється внаслідок спалювання відходів, забезпечує гарячим водопостачанням частину Дарницького району.

Однак сміттєспалювальний завод знаходиться неподалік від житлових масивів Позняки, Харківський та смт. Бортничі, а мешканці Лівого берега скаржаться на сморід і дим, що йде з заводу. Ця проблема хвилює жителів вже не перший день.

Про перспективи "Енергії" Пантелеєв висловився так:

"… ми маємо абсолютно певну перспективу отримати такий же завод, який є сьогодні в Празі, Будапешті та інших містах. Адже там цивілізовано  ставляться до утилізації відходів".

Другие новости