ПоддержатьУкраїнська

"Ні газовим махінаціям!": на Житомирщині триває протест

StopCor
StopCor

StopCor

'Ні газовим махінаціям!': на Житомирщині триває протест

На Житомирщині люди вийшли на акцію протесту під будівлю АТ "Житомиргаз".

Акція відбулася за ініціативи обласного осередку ВО "Свобода". До пікету долучилися й депутати з об'єднання "Самопоміч" і представники громадських організацій "Національні дружини" та "Традиція і Порядок".

Організатори акції заявили, що вимагають скасувати постанову № 2080 "Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП", і наголосили: громада Житомирської області обурена через зазначення у платіжках завищених об'ємів споживання газу, нарахування коефіцієнтів і запровадження окремих квитанцій за транспортування газу. Присутні скандували гасла "Ні газовому терору!" та "Досить годувати олігархів!", а потім спалили платіжні квитанції у металевій бочці та запалили димові шашки.

"Ця бочка символізує те, що ми готові захищати свої права. Як тоді, у 2014 році, ми захистили свої права, так і нині ми свої права захистимо", - заявив голова фракції ВО "Свобода" у Житомирській облраді Сидір Кізін. Він також анонсував створення робочої групи в обласній раді, що займатиметься вивченням роботи монополістів на території регіону, передає "Голос України".

На завершення акції керівництву АТ "Житомиргаз" вручили резолюцію мітингу, яка вимагає покласти край маніпуляціям щодо показників у платіжках за комунальні послуги щодо газопостачання.

Як повідомляв "Голос України", раніше платіжки за газ під час схожої акції протесту палили у місті Малин на Житомирщині.

''Ні газовим махінаціям!'': на Житомирщині триває протест
''Ні газовим махінаціям!'': на Житомирщині триває протест

Другие новости