ПоддержатьУкраїнська

ОБСЄ нарахувала за добу 88 порушень «тиші» на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

ОБСЄ нарахувала за добу 88 порушень «тиші» на Донбасі

Як передає Укрінформ, про це йдеться у щоденному звіті № 43/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ 23 лютого.

«У Донецькій області СММ зафіксувала 88 порушень режиму припинення вогню, зокрема 3 вибухи невизначеного походження», - вказується у звіті.

Як уточнюється, усі порушення, крім одного, сталися в західному напрямку від Петровського району Донецька (непідконтрольний урядові, 15 км на південний захід від центру міста), а також на захід від н. п. Олександрівка (непідконтрольний урядові, 20 км на південний захід від Донецька).

Добою раніше, за даними спостерігачів, у Донецькій області сталося 10 порушень режиму «тиші».

«У Луганській області СММ не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню», - поінформували в СММ.

Зазначається, що за попередню добу в цій області було зафіксовано 60 таких порушень.

Загалом після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року, на якому було досягнуто домовленості про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня і до кінця звітного періоду СММ зафіксувала в Донецькій та Луганській областях 10 603 порушення режиму припинення вогню.

Джерело: Укрінформ

Другие новости

В Киевской области подрядчик 'отремонтировал' детсад на лишние 400 тыс. грн: детали

В Киевской области подрядчик "отремонтировал" детсад на лишние 400 тыс. грн: детали

По данным следствия, во время проведения текущего ремонта помещения детского сада – начальной школы в городе Украинка подрядчик умышленно завысил стоимость расходов более чем на 400 тыс. грн