ПоддержатьУкраїнська

Одеський національний медуніверситет знову в епіцентрі скандалу

StopCor
StopCor

StopCor

Одеський національний медуніверситет знову в епіцентрі скандалу

За офіційними даними, в Україні щорічно зростає кількість рейдерських атак. Лише за 2017 рік сталося близько 420 захоплень. Під приціл рейдерської атаки може потрапити що завгодно: агросектор, завод, приватне або державне підприємство, інтелектуальна власність, чи навіть вищий навчальний заклад. Як це трапилось, до прикладу, з Одеським національним медичним університетом.

Одеський національний медуніверситет знову в епіцентрі скандалу

У розпал вступної кампанії Одеський національний медичний університет опинився в епіцентрі скандалу. Розпочалося все з систематичних перевірок з Міністерства охорони здоров’я України. А 20 липня група молодиків штурмувала приміщення університету, побила вікна та захопила приймальню вишу. Як стверджують очевидці, до будівлі увірвалася група молодих бойовиків, хлопців атлетичної статури разом з так званим в.о. обов’язків ректора вишу Костянтином Аймедовим.

Із агресивними молодиками, які начебто представляли інтереси нового керівництва, зіткнулася і знімальна група «Стоп Корупції». Це сталося на слуханні справи за позовом ректора медичного університету Валерія Запорожана до МОЗу через перевірку навчального закладу. Куди ось ці невідомі хлопці прийшли - увага! - із травматичною зброєю. І не лише ледь не зірвали засідання через лайливі викрики, але й накинулись на журналіста «СтопКору» прямо у судовій залі. Зазначимо, що наразі з фактом нападу на знімальну групу розбираються правоохоронці.

Подробиці в ексклюзивному відеоматеріалі:

https://youtu.be/LXdgnj5bb38

Другие новости