ПоддержатьУкраїнська

Опалювальний сезон-2019: які міста можуть залишитися без тепла

StopCor
StopCor

StopCor

Опалювальний сезон-2019: які міста можуть залишитися без тепла

До 20 вересня профільні відомства повинні були доповісти Президенту України Володимиру Зеленському про хід підготовки до опалювального сезону-2019. 

Опалювальний сезон-2019: які міста можуть залишитися без тепла

Зі свого боку міністр розвитку громад і територій Альона Бабак запевняє, що нинішній опалювальний сезон в усіх без винятку містах повинен початися вчасно.

Крім того, Зеленський доручив профільним відомствам відзвітувати, наскільки регіони готові до зими, які запаси вугілля і газу. У найближчому майбутньому такий моніторинг Президент України планує зробити щотижневим, повідомляє "Діалог.UA".

Зауважимо, що українське законодавство передбачає: опалювальний сезон повинен стартувати тоді, коли середньодобова температура повітря протягом 3 днів становить нижче 8 градусів тепла. При цьому "Нафтогаз" попередив 133 виробників тепла, які мають заборгованість і не виконують вимоги щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу на пільгових умовах.

Внаслідок різних причин опалювальний сезон може зірвати в більш ніж 70 містах України. Серед них Вінниця, Київ, Дніпро, Бахмут, Краматорськ, Маріуполь, Івано-Франківськ, Сіверськодонецьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків та ін. (Всього в списку 78 міст, – ред).

До слова, синоптики обіцяють українцям різку зміну погоди, опади та заморозки. Місцями стовпчики термометрів не піднімуться вище п'яти градусів тепла. Також нагадаємо, що тепер українцям буде значно складніше встановити у своїх будинках додаткові засоби обігрівання. Наприклад, тепловий котел у квартирі дозволять поставити в тому випадку, якщо в під'їзді він є у більшості жителів.

Другие новости