ПоддержатьУкраїнська

"Осінні канікули 2020 хочемо зробити на 10 днів раніше, ніж було заплановано", – Ляшко

StopCor
StopCor

StopCor

'Осінні канікули 2020 хочемо зробити на 10 днів раніше, ніж було заплановано', – Ляшко

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти розглядають можливість переносу осінніх канікул для школярів на більш ранній термін через організацію роботи виборчих дільниць у школах.

 Фото: nus.org.ua

Про це під час круглого столу, що був присвячений темі місцевих виборів і Covid-19, сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, можливий перенос канікул пов’язаний з тим, щоб розвести освітній процес і підготовку до виборів.

"Буквально вчора ми проводили чергову конференцію з нашими освітянами і отримали пропозицію. До того часу, поки дітей не посунуть на осінні канікули, а таке питання розглядається, і осінні канікули 2020 хочемо зробити на 10 днів раніше, ніж було заплановано, для того щоб освітній процес і підготовка до виборів не перетинались", – сказав Ляшко, передає "Педагогічна преса".

Він підкреслив, що виборчі дільниці вже розпочинають свою роботу в закладах освіти, тому важливо, щоб члени комісій використовували окремий вхід до будівлі шкіл.

"Ще коли ми готовили школи до навчального процесу, ми говорили, що під час навчального процесу треба задіяти якомога більше входів і виходів до навчальних закладів, для того, щоб унеможливити контакти дітей різних вікових груп, для того щоб не було перетинання і перетікання інфекційної хвороби в разі, якщо буде з дітей хтось інфікований, з одного класу в інший. Тому ці питання перебувають на контролі і я думаю, вони будуть вирішені", – наголосив головний санітарний лікар.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, з 5 жовтня місто Дніпро опиниться у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки.

Другие новости

На Запорожской АЭС произошел очередной блэкаут: есть угроза радиационной безопасности

На Запорожской АЭС произошел очередной блэкаут: есть угроза радиационной безопасности

Вечером 1 декабря отмечен обрыв линии электропередачи "Запорожская ТЭС - Ферросплавная" напряжением 330 кВ. Эта линия служила источником питания для станции, поступающего из украинской энергосистемы