ПоддержатьУкраїнська

"Перевірка на витривалість" – вже шосту годину поспіль журналісти "СтопКору" сидять в суді Марганця

StopCor
StopCor

StopCor

'Перевірка на витривалість' – вже шосту годину поспіль журналісти 'СтопКору' сидять в суді Марганця

У Марганецькому суді триває засідання у справі заступника міського голови Олесі Дуплій та начальника відділу екології та землекористування Єгора Соловйова. Просто в ці хвилини журналісти "СтопКору" стежать за ходом засідання, щоб особисто пересвідчитися в правомірності рішень суду.

 Перевірка коштів, переданих в якості хабара

Зауважимо, що вже 2 роки Марганецький суд розглядає справу двох чиновників, яких впіймали за руку на отриманні хабара в розмірі 46 тисяч гривень. Було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Ще 2 роки тому суд дав хід справі, однак, як з'ясували журналісти "Стоп Корупції", обвинувачувані вперше за цей час з'явилися в залі засідань. Крім того, увесь період, поки триває слідство, підозрювані ходять на роботу й продовжують обіймати свої посади.

 Обвинувачувана Олеся Дуплій - заступник голови міста Марганець
 Обвинувачуваний Єгор Соловйов - нач. відділу екології та землекористування

Також нагадаємо, що 13 вересня поточного року Марганецький міський суд постановив не пускати Володимира Садикова – єдиного журналіста, який висвітлював подію, на засідання щодо винесення рішення у цій справі через нібито оприлюднене відео попереднього зібрання. І лише через приїзд знімальної групи "Стоп Корупції" з Києва, суд попри свою ж постанову дозволив журналісту бути присутнім у залі.

''Перевірка на витривалість'' – вже шосту годину поспіль журналісти ''СтопКору'' сидять в суді Марганця

Другие новости