ПоддержатьУкраїнська

Півтисячі медиків столичної психлікарні вийшли на протест: вимагають підвищення зарплат (фото, відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Півтисячі медиків столичної психлікарні вийшли на протест: вимагають підвищення зарплат (фото, відео)

Співробітники комунального підприємства «Клінічна лікарня «Психлікарня» (лікарня імені Павлова) зібралися на мирний протест через відсутність належного державного фінансування закладу. За їх словами, зарплата лікаря у квітні, склала 3 тисячі грн, тому вимагають підвищення зарплат та фінансування закладу

Внаслідок цього вони не можуть надавати адекватну допомогу. Медики лікарні Павлова вважають, що у зв’язку із другою хвилею медичної реформи в Україні заклад опинився на межі існування, а без роботи можуть залишитися приблизно півтисячі співробітників.

Співробітники лікарні вишикувалися вздовж вулиці Олени Теліги на Дорогожичах і протестували проти мізерного фінансування лікувального закладу. Зарплата лікаря у квітні, за словами учасників акції, склала 3 тис. грн.

Медики вишикувалися вздовж вулиці Олени Теліги на Дорогожичах і протестували проти мізерного фінансування лікувального закладу. Зарплата лікаря у квітні, за словами учасників акції, склала 3 тис. грн, передає "Ракурс"

Півтисячі медиків столичної психлікарні вийшли на протест: вимагають підвищення зарплат (фото, відео)

Медперсонал заявляє, що під час імплементації другого етапу реформи психіатрична служба виявилася під найбільшою загрозою, як і протитуберкульозна служба. За їх словами, недофінансування галузі сягає від 50% до 80% в порівнянні з минулим роком, що може привести до закриття багатьох медичних установ. На акцію протесту вийшло близько 400 співробітників.

"Зараз в Україні йде перехід на нові фінансові економічні стандарти. Логіка така, що всі гроші з бюджету охорони здоров'я України передані НСЗУ, яке і здійснює фінансування всіх медичних установ. Чиновники НСЗУ без діалогу і математики, без консультування з фахівцями командами медичних установ, виділили суму на наш заклад, яка становить 1 \ 3 від фінансування минулого року.

У нашій лікарні вже почалося довільне скорочення персоналу, люди не витримують, вже більше 50-ти чоловік написали заяву про розрахунок. Якщо слідувати логіці НСЗУ ми повинні скоротити близько 400 співробітників. Наша праця і праця величезної команди, яка працює з пацієнтами, ніхто не враховує. Якщо нічого не зміниться хворі опиняться на вулиці ", - розповів "директор КМП" Психіатрія "В'ячеслав Мішиєв.

Другие новости