ПоддержатьУкраїнська

Півтора мільярди на реформи: чи змінилось державне ТБ

StopCor
StopCor

StopCor

Півтора мільярди на реформи: чи змінилось державне ТБ

На державне українське телебачення завжди було багато нарікань, мовляв, за якістю мовлення воно дуже поступається приватним телекомпаніям. Та нещодавно сталося диво – держава виділила величезні кошти на реформи та розвиток нині вже суспільної телерадіокомпанії. На що витрачалися ці кошти та як ефективно – саме цьому присвячено нове розслідування «СтопКору».

На свій розвиток від Кабінету Міністрів України колишнє державне, а нині суспільне телебачення отримало півтора мільярда гривень щорічно. Таким був затверджений бюджет. Значна частина мала піти на оновлення апаратури, що потрібна була б для підвищення якості мовлення. І символом цих оновлень став новий голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія.

До того ж, пан Зураб, як він декларував, почав боротися із корупцією, що існувала в лавах застарілої державної системи, коли усі закупівлі на державні кошти відбувалися за участю кишенькових фірм. «Ми позбулися фірм своїх, менше з тим, в країні їх не так багато, і в Києві теж всі всіх знають і ми вимушені були вишукувати, а де ж там схеми, як же воно працює, чому знов та сама фірма прийшла», - стверджує пан Аласанія.

Ба більше, за його словами, нова система та нова стратегія була спрямована саме на те, щоб усе відбувалося прозоро. Але чи так все насправді?

Дивіться у сюжеті "СтопКору":

https://youtu.be/p0F7xDtUin4

Другие новости