ПоддержатьУкраїнська

Побиття поліцейського, проплачені мітинги – список "заслуг" лідера "старушок-тітушок" зростає

StopCor
StopCor

StopCor

Побиття поліцейського, проплачені мітинги – список 'заслуг' лідера 'старушок-тітушок' зростає

Людмила Король та Володимир Пархонюк вже не вперше організовують незаконні схеми розпаювання земель та проплачують акції протесту – як у випадку із блокуванням будівництва ЖК "Варшавський".

Про це в інтерв'ю "СтопКору" повідомив сільський голова Петропавлівської Борщагівки.

За його словами, Володимир Пархонюк, один із лідерів організованих акцій протесту проти будівництва ЖК Варшавський разом зі своєю "колегою"Людмилою Король вже не вперше діють поза межами закону.

Виявилось, що вони вже провертали подібні схеми, вимагаючи землю у Софіївській Борщагівці та Пущі-Водиці. Діяли за тим же сценарієм, що й біля "Варшавського".

Сільський голова розповів про те, що він в курсі, що всі протести проплачені. Ціна питання  100 гривень на годину. Крім того, виявилось, що Пархонюк вже приводив мітингувальниць "старушок-тітушок" на сесію сільської ради для провокацій.

Та це ще не все, лідер протестувальників ще раніше відзначився кримінальною справою щодо побиття ним працівника поліції у Києво-Святошинському районі.

Нагадаємо, що у серпні до ГО "Стоп Корупції" звернулися майбутні мешканці житлового комплексу "Варшавський", будівництво якого вже не перший тиждень знаходиться під загрозою через блокування з боку осіб, які нібито також претендують на житло у цих багатоповерхівках.

Журналістам вимоги мітингувальників видались дещо дивними, адже ті наполягали на тому, щоб тимчасово зупинити будівництво і щоб агрокомбінат Пуща-Водиця був розпайований з метою подальшої приватизації. Втім, виконання цих умов в принципі неможливе, адже Державне підприємство Пуща-Водиця належить до переліку підприємств, що не підлягають приватизації, відповідно воно не може бути ані приватизоване, ані ліквідоване, тож питання розпаювання в даному випадку не може підніматись.

Таким чином було виявлено, що вимоги протестувальників – протизаконні. Тоді правозахисники «Стоп Корупції» звернули увагу й на дещо на інше – надто організовано відбуваються ці акції. Зокрема, активісти були розміщені централізовано по всій території, біля них вдень та вночі чергували машини, були організовані чіткі зміни. Інтереси ж мітингувальників відстоювали особи, що взагалі не мають відношення до агрокомбінату – юристи Людмила Король та Володимир Пархонюк.

Читайте за цією темою: "З журналіста у потерпілого: на "старушок-тітушок" з ЖК "Варшавський" чекає покарання".

Другие новости