ПоддержатьУкраїнська

Почали діяти оновленні правила дистанційного навчання – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Почали діяти оновленні правила дистанційного навчання – подробиці

16 жовтня, в Україні почали діяти оновленні правила дистанційного навчання у школах. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

 Фото: nus.org.ua

Як зазначається, дистанційна форма здобуття освіти залишається добровільною. Для її отримання необхідно подати відповідну заяву про зарахування/переведення дитини від батьків, передає "ZIK".

Крім цього, відтепер для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10-12 балів). За даними МОН, "таку можливість має будь-який учень для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії".

Основні умови дистанційного навчання в Україні:

  • організація освітнього процесу має забезпечувати регулярну та змістовну взаємодію вчителів з учнями;
  • під час дистанційного навчання мають створюватися умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з особливими освітніми потребами (ООП) з обов’язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку;
  • заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також за потреби надання їм підтримки в освітньому процесі;
  • для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів – телефонного, поштового зв'язку тощо;
  • організація освітнього процесу обов’язково здійснюється з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних, а також санітарних правил і норм щодо формування розкладу навчальних занять, вправ для очей та постави, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, часу для виконання домашніх завдань тощо.

Крім цього, дистанційне навчання повинно відбуватися у межах робочого часу педпрацівників.

Почали діяти оновленні правила дистанційного навчання – подробиці
Почали діяти оновленні правила дистанційного навчання – подробиці

Нагадаємо, цього тижня через погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу МОН порекомендувало запровадити у школах, вишах та закладах професійної освіти дистанційне навчання до 15 листопада.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні хочуть штрафувати за маски на підборідді.

Другие новости