ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 1 серпня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 1 серпня

У середу в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +16...+24 градуси, вдень +25...+32. Вітер змінних напрямків, переважно північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно суха погода. Вночі температура повітря складе +17...+20 градусів, удень — від +25 до +27. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-5 м/с.

У південних областях — мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +19...+24 градуси, вдень повітря прогріється до +27...+32. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-7 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +22...+24 градуси. Денна температура повітря буде коливатися від +28 до +31. Вітер північний, північно-східний, південно-східний та східний, 1-9 м/с.

У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до +17...+22 градусів, денна температура повітря складе +28...+32. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +16...+21 градуса, вдень стовпчики термометрів покажуть +22...+31. Вітер східний, південно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах — мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +13...+17, вдень — до +24...+26 градусів. Вітер переважно східний, північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У центральних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +17...+22 градуси, вдень — від +21 до +30. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-5 м/с.

Другие новости