ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вихідні, 29 і 30 вересня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вихідні, 29 і 30 вересня

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу можливий невеликий дощ, у неділю буде суха погода. У південних, східних областях і в Криму протягом усіх вихідних опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе 0...+16 градусів, удень +9...+24. Вітер змінних напрямків, переважно північний, західний, південно-західний, північно-східний і північно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні буде переважно дощова погода, у неділю – без опадів. Уночі від +3 до +10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +11...+14. Вітер північний, північно-західний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода. Уночі від +6 до +15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +14...+22. Вітер західний, північно-західний, північно-східний, південно-західний і північний, 1-8 м/с.

У Криму – переважно мінлива хмарність. У суботу і в неділю опадів не передбачається за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі в межах +8...+16 градусів, удень – до +19...+24. Вітер західних, північно-західних, південно-західних, південно-східних і північних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно без опадів. Температура вночі +5...+10 градусів. Денна температура повітря складе +13...+21 градус. Вітер західних, північно-західних, північно-східних, південно-західних і північних напрямків, 1-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі до 0...+9 градусів, удень +9...+15. Вітер західний, північно-західний, північно-східний і північний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У суботу в регіоні без опадів, у неділю можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі від +3 до +7, удень – від +10 до +15 градусів. Вітер північний, північно-східний, південно-східний та східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні висока ймовірність дощу, в неділю опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +3...+10 градусів, удень +11...+21. Вітер західних, північно-західних, північно-східних, південно-західних і північних напрямків, 1-5 м/с

Другие новости