ПоддержатьУкраїнська

Погрожував, шантажував, грабував: як злочинці мстяться своїм каральникам

StopCor
StopCor

StopCor

Погрожував, шантажував, грабував: як злочинці мстяться своїм каральникам

Слідча поліції звернулася до управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ із заявою, що її шантажує та завдає шкоди злочинець, якого вона довела до суду. Про це повідомляється на сторінці Департаменту у Facebook

Погрожував, шантажував, грабував: як злочинці мстяться своїм каральникам

Спочатку чоловік обмежувався тільки СМС-повідомленнями з погрозами, але згодом навмисно підстеріг слідчу на вулиці. Зловмисник вимагав у неї 700$, у випадку невиконання умови погрожував розправою з рідними поліцейської. Налякана жінка перерахувала шантажисту названу суму, але цим він не обмежився. Рецидивіст неодноразово нападав на жінку, вламувався до її помешкання, грабував та залякував.

Попри всі його злочини, пов’язані з крадіжками та пограбуваннями, суд ухвалив йому умовний термін відбування покарання.

"Гуманність Феміди лише додала засудженому віри у безкарність і він вирішив помститися працівниці поліції, яка довела його справу до обвинувального акту", – йдеться у повідомленні.

Врешті-решт, слідча звернулася до управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та передала усі матеріали. Зловмисника затримали, нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому збираються оголосити підозру за частиною 2 статті 189 ККУ "Вимагання". Також до Єдиного реєстру досудових рішень планують внести відомості за статтею 186 ККУ – "Грабіж".

Поліція висловлює сподівання, що суд ухвалить справедливе рішення.

Другие новости