ПоддержатьУкраїнська

Польща відмовилась приймати мігрантів через надлишок українців

StopCor
StopCor

StopCor

Польща відмовилась приймати мігрантів через надлишок українців

Польща попередила, що заради безпеки країни більше не прийматиме біженців, як це передбачає нова програма Євросоюзу. Причина цього – мільйон українців, які вже знаходяться у країні.

Польща відмовилась приймати мігрантів через надлишок українців

Новину повідомляє "Преса України".

З заявою про те, що мігрантам не знайдеться місця у Польщі, виступив глава МВС Маріуш Блащак. Після недавньої зустрічі зі своїми колегами з ЄС у Люксембурзі, він зауважив, що поляки можуть стикнутися з загрозами для свого життя.

"Польща не декларуватиме прийому (біженців), оскільки ми вже прийняли українців, які є в Польщі. Для нас пріоритетом, найважливішим завданням є безпека. Такими ідеологічно мотивованими концепціями як розподіл, переміщення я не буду наражати Польщу і поляків на загрози", – пояснив Блащак.

Він також звернув увагу на те, що переселення не є ефективним для людей, які шукають прихистку, тікаючи від воєн у своїх країнах. Блащак прогнозує, що такий підхід до вирішення питання призведе до збільшення кількості мігрантів, які захочуть оселитись у країнах ЄС.

"Це буде хвиля з мільйонів людей", – підкреслив він.

Повертаючись до ситуації у Польщі, глава МВС нагадав, що у країні вже перебуває мільйон іноземців. Це – українці, які набагато краще за, наприклад, мусульман, орієнтуються у Польщі.

"Деякі з них втекли через війну в Україні, деякі є просто економічними мігрантами", – додав Маріуш Блащак.

Підсумовуючи, він зауважив, що сьогодні необхідно "дивитись на реальну картину" і робити реальні прогнози щодо того, як правильно організувати потік мігрантів, щоб ті інтегрувались у новому середовищі проживання.

Другие новости