ПоддержатьУкраїнська

Поляки дедалі частіше одружуються з українками – статистика

StopCor
StopCor

StopCor

Поляки дедалі частіше одружуються з українками – статистика

Згідно з даними статистики, поляки все частіше обирають у дружини громадянок України. Крім того, експерти відзначили, що шлюби у яких чоловік з багатшої країни, а жінка – з біднішої, фіксуються все частіше.

Новину повідомляють польські ЗМІ, передає "Преса України".

Статистичне управління Любліна представило оновлені дані щодо кількості шлюбів польських громадян з іноземними. Виявилось, що поляки надають перевагу українським жінкам. Лише у 2016 році таких офіційно зареєстрованих шлюбів було 782.

"Перш за все, спостерігається тенденція до зростання кількості шлюбів поляків з українками. Наприклад, у 2011 році укладено 298 таких шлюбів, у 2013 – 424, у 2015 – 573, а в 2016 – 782", – відзначили в управлінні.

Як зазначають експерти, тенденція до збільшення міжнаціональних шлюбів спостерігається після вступу Польщі у ЄС. У статистичному управлінні наголосили, що польсько-українські шлюби набагато міцніші, ніж шлюби між поляками, як чоловіків так і жінок, з громадянами Великої Британії чи Німеччини.

"Зверніть увагу, що найчастіше – і це цікаво як з соціологічною, так і культурологічної точки зору – дружина родом з бідних країн, а чоловік - з багатших. У той же час тенденція, коли чоловіки-поляки одружуються з німкенями або італійками – це маргінес", - прокоментував професор Влодзімеж Пйонтковській з факультету соціології.

За попередніми даними, не байдужі польські чоловіки й до росіянок. У 2016 році таких шлюбів було зареєстровано 107. У цей же період поляки також одружилися з 99 громадянками Білорусі.

Другие новости