ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці прийшли з обшуками у відомі столичні магазини взуття

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці прийшли з обшуками у відомі столичні магазини взуття

У магазинах продавали фальсифіковані сумки, одяг та взуття. Обшуки проводяться за 17 адресами магазинів у межах кримінального провадження, розпочатого за статтею "Незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товар".

"За версією слідства, через цю мережу здійснюється незаконне зберігання та збут фальсифікованих товарів (одяг, взуття, сумки), маркованих відомими світовими брендами" -пише УП.

Під час продажу у магазинах не видають товарні чеки. Натомість видають нефіскальні чеки без зазначення моделі та торговельних марок компаній із зазначенням адреси магазину та ініціалів фізичної особи підприємця, однак без податкового номеру. Це завдає шкоди не лише споживачу, а й репутації компаній, чиї товари підробляють.

Наразі йдеться про 6 відомих світових виробників, торговельними марками яких незаконно маркували товари у цій мережі.

За словами силовиків, наявність та реалізація фальсифікованої продукції, яка офіційно не ввозилася до України, може свідчити про її контрафактне виготовлення в Україні або ввезення до України з приховуванням від митного контролю або взагалі поза ним, тобто без сплати відповідних платежів до державного бюджету України.

Другие новости