ПоддержатьУкраїнська

Привласнили собі понад 100 мільйонів гривень: поліція викрила тіньову схему 

StopCor
StopCor

StopCor

Привласнили собі понад 100 мільйонів гривень: поліція викрила тіньову схему 

Головного слідче управління Нацполіції викрило тіньову схему обігу валюти на 100 млн гривень. Злочинне угрупування діяло на території всієї України.

 Фото: УП

Про це повідомляє пресслужба МВС України, передає УНН.

Так, правоохоронці встановили, що упродовж двох років на території держави діяло стійке злочинне угруповання. До його складу входили фактичні власники ряду небанківських фінансових установ.

Зокрема, повідомляється що зловмисники здійснювали незаконні валютно-обмінні операції за курсами, що значно відрізнялися від фіксованих державою. Вони не здійснювали документального оформлення операцій із валютою, а відтак "зекономили" на сплаті обов’язкових податкових платежів та привласнили понад 100 мільйонів гривень.

Крім того, за інформацією поліції, розробники злочинної схеми мали кримінальні зв’язки.

"Сьогодні, 24 вересня, правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території міста Києва та Київської області. Поліцейські вилучили додаткові речові докази. Слідчі дії за ст. 364-1(Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України тривають. Наразі перевіряються факти причетності до скоєння злочину службових осіб регуляторних та контролюючих органів", - сказано в повідомленні пресслужби.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, чоловік вбив свою вагітну дружину.

Другие новости