ПоддержатьУкраїнська

Програли суд і пішли у наступ: на Осокорках агресивні молодики ламають паркан на законному будівництві

StopCor
StopCor

StopCor

Програли суд і пішли у наступ: на Осокорках агресивні молодики ламають паркан на законному будівництві

Не вдалось зірвати розгляд справи у суді-зірвемо паркан на будмайданчику. На будівництві ЖК «Патріотика на озерах» на столичних Осокорках група молодиків із «Оборони Позняків» та ГО «Екопарк Осокорки» поламала металевий паркан. Свій деструктивний захід юрба назвала - вічем. На під‘їзді до будівництва заколотники зробили барикади з каміння, щоб заблокувати проїзд будтехніки. Після того, як псевдоактивісти зірвали огорожу, вони увірвались на будівельний майданчик. Там зловмисників затримали представники ДСО та охорона компанії-забудовника. На місці подій працює патрульна поліція, бійці спецпідрозділу ТОР та слідчо-оперативна група.

Програли суд і пішли у наступ: на Осокорках агресивні молодики ламають паркан на законному будівництві

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/360158604529552/

Нагадаємо, що 7 листопада Київський адмінсуд підтвердив законність будівництва житлового комплексу "Патріотика на озерах".

Додамо, що проти затверджених міською владою планів виступили так звані активісти ГО «Екопарк», які стверджували, що спірна територія має бути віддана під ландшафтний парк та вимагали скасувати дозвіл на будівництво.

Зазначимо також, що представники цього об’єднання з усіх сил затягували розгляд ініційованої ними ж справи. Не стало винятком і вирішальне засідання. Спочатку активісти усіляко заперечували долучення до справи документів, які були подані як докази законної видачі дозволу на будівництво. Аргументи щодо того, що дозволи не пройшли погодження у відділі охорони культурної спадщини, не здалися суду переконливими через те, що спірна територія не є охоронюваною.

Зрозумівши, що поразка близько – «екопарківці» спробували затягнути справу в інший спосіб та подали клопотання тимчасово зупинити провадження, допоки немає рішення по справі про заборону будівельних робіт. Це клопотання також було судом відхилено.

Однак, попри відчадушні спроби активістів затягнути процес, у скасуванні дозволу активістам ГО «Екопарк» відмовлено і невдовзі на Осокорках з’явиться новий сучасний житловий масив.

Забудовник проведе благоустрій берегової смуги озера Небреж, у своїх планах робить акцент на збереження та розвиток рекреаційної зони та будівництво об‘єктів соціальної інфраструктури.

Другие новости