ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура завела справу на посадовців з Вінниці через аферу з ЖК "Європейський квартал"

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура завела справу на посадовців з Вінниці через аферу з ЖК 'Європейський квартал'

Прокуратура Вінницької області розпочала кримінальне провадження за фактом привласнення службовими особами ряду житлово-будівельних кооперативів, підрядних організацій грошових коштів громадян, які залучалися як пайові внески для будівництва житлового комплексу у Вінниці. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

"300 осіб вклали гроші у це будівництво. Але час, відведений за договорами на введення в експлуатацію будинків і передачу у власність квартир, минув. Та інвестори до цього часу житло так і не отримали. Досудове розслідування проводять у кримінальному провадженні за 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)",ідеться на сайті відомства.

 ЖК ''Європейський квартал''. Фото з відкритих джерел

Справу веде слідче управління ГУНП у Вінницькій області.

Нагадаємо, журналісти "СтопКору" у своєму розслідуванні показали, як 300 вінницьких сімей стали жертвами масштабної житлової афери, до якої, за даними ЗМІ, особисто причетний депутат Вінницької міськради Олександр Дан.

ТОВ "Редінвест", компанія-забудовник, оформлена на водія Дана. Компанія роками цинічно не добудовує три секції ЖК "Європейський квартал",

а також відмовляється добудовувати дитсадок, що також є обов'язком ТОВ.

Організатори афери вивели з будівництва ЖК "Європейський квартал" 120 мільйонів гривень.

Другие новости