ПоддержатьУкраїнська

Рейтинг Зеленського продовжує стрімко падати: хто може стати наступним президентом

StopCor
StopCor

StopCor

Рейтинг Зеленського продовжує стрімко падати: хто може стати наступним президентом

Якби вибори президента проходили у лютому цього року, то за Зеленського проголосувало б лише 24,8% українців.

Про це свідчать дані останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

При цьому, 7,3% респондентів заявили, що проголосували б за лідера партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка, 6,5% - за лідера партії "Європейська солідарність", п'ятого президента Петра Порошенка, 3,9% - за лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко, передає "ZN.UA".

Наголошується, що за лідера партії "Сила і честь" Ігора Смешка проголосували б 3,9% опитаних, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка – 2,2%.

Рейтинг Зеленського продовжує стрімко падати: хто може стати наступним президентом

"За лідера партії "Громадянська позиція Анатолія Гриценка, представника Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслана Кошулинського і партії "Опозиційний блок" Олександра Вілкула віддали б голоси від 1 до 2% опитаних, за інших – менше 1% за кожного", - повідомляють соціологи.

Згідно з їх даними, 4,3% респондентів заявили, що зіпсували б бюлетень, 24,6% - не визначились з вибором, 14,2% - що не мають наміру брати участь в голосуванні, а 1,5% відмовилися відповідати на запитання.

Порівняння останніх результатів опитування з результатами першого туру виборів 2019 року показує зміцнення рейтингу Зеленського (на 14 процентних пунктів) і Бойко (на 1,4).

При цьому, рейтинг Порошенко знизився на 4,3 процентних пункти, а Тимошенко - на 6,9.

Опитування проводилося 8-18 лютого методом особистого інтерв'ювання 2038 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України, крім непідконтрольних владі, з 4-х ступінчастою стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Другие новости