ПоддержатьУкраїнська

Ремонтні роботи несуть збитки понад 1,2 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Ремонтні роботи несуть збитки понад 1,2 млн грн

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому відносно групи осіб за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, службового підроблення та зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191, ч.2 ст.28, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.364 КК України), про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, між комунальним підприємством Тернівської міської ради та приватним підприємством укладено договори на виконання капітального та поточного ремонту будівель, споруд, доріг та інших робіт у м. Тернівка.

Встановлено, що з 2016 року по теперішній час службові особи Тернівської міської ради, вступивши у попередню змову з директором приватного підприємства, службовою особою, яка здійснювала технічний нагляд за будівництвом, та двома громадянами, умисно, з корисливих мотивів значно зменшили обсяги фактично виконаних робіт, які, крім того, не  відповідали вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва.

Своїми умисними діями вказані особи завдали територіальній громаді м.Тернівка збитки у розмірі понад 1,2 млн грн.

Ремонтні роботи несуть збитки понад 1,2 млн грн

3 жовтня 2017 року директору приватного підприємства,  державному службовцю, який здійснював технічний нагляд за будівництвом, двом підприємцям повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень, та затримано у порядку ст. 208 КПК України; вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

Другие новости