ПоддержатьУкраїнська

Росія не захотіла слухати про вбивство українського медика на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

Росія не захотіла слухати про вбивство українського медика на Донбасі

Делегація РФ під час Форуму безпекового співробітництва (ФБС) та Постійної ради ОБСЄ 15 липня влаштувала демарш та покинула засідання. Це сталося після невдалих спроб російського представника применшити значення теми гібридних загроз та уникнути обговорення гібридної агресії РФ проти України.

 Фото: alarabiya.net

Про це повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк, передає Укрінформ.

За його словами, як тільки директор Національного інституту стратегічних досліджень України Олександр Литвиненко, один з основних доповідачів на тему гібридних загроз, перейшов до прикладу російської гібридної агресії, представник делегації РФ взяв слово з процедурних питань та повідомив, що покидає засідання.

"Особливе ставлення делегації РФ до тематики гібридних загроз не було несподіванкою. Залишалося лише питання, яким чином російська делегація відреагує: спробує закрити його якимось своїм наративом чи ж у якийсь інший спосіб. Думаю, їхній демарш був спричинений тим, що просто не знайшлося інших ходів, думок і текстів для реагування", - зазначив дипломат.

За словами Цимбалюка, російський представник, реагуючи на виступ Литвиненка, здійснив також своєрідний "гібридний хід", залишивши залу засідання і зробивши вигляд, що ця тема нібито не стосується РФ.

"Однак, більшість національних делегацій у своїх окремих виступах продемонстрували, що це не так. Говорячи про гібридні воєнні дії, вони наводили саме приклад російської агресії проти України", - сказав він.

Другие новости