ПоддержатьУкраїнська

Росія відмовляється видавати вбивцю 17-річного краматорського школяра Степана Чубенка

StopCor
StopCor

StopCor

Росія відмовляється видавати вбивцю 17-річного краматорського школяра Степана Чубенка

В Краматорську пройшов футбольний матч пам'яті хлопчика, жорстоко вбитого російськими окупантами.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" написав Юрій Бутусов, він розповів про долю юного українського патріота, життя якого обірвалося на злеті, повідомляє "Діалог.UA".

"Степан їздив до Києва щоб дізнатися, в якому виші він зможе отримати вищу освіту. Зворотно в Краматорськ повертався через Донецьк. 25 липня його схопили на вокзалі в Донецьку, під час обшуку виявили жовто-блакитну стрічку. У хлопчика були документи, бандити знали, що він неповнолітній. він жив у Краматорську і не брав участь в політичних акціях, він грав у футбол, писав вірші, і хотів прожити велике життя.

Однак за наказом командира батальйону найманців "Керч" Вадима Погодіна його підлеглі Михайло Сухомлинов і Юрій Москальов вивезли хлопчика в село під Донецьком, там Погодін і наказав убити юнака – стріляли в Степана сам Погодін і Сухомлинов, Москальов співучасник убивства " – написав Бутусов.

Степан загинув 28 липня 2014 року. Бутусов повідомив, що вбивство дитини в Донецьку викликало величезний резонанс, і "прокуратурі ДНР" довелося провести розслідування інциденту. Захарченко особисто обіцяв невтішній матері знайти та покарати винних у зникненні й загибелі сина. Але потім виявилося, що Погодін недоторканний, російські куратори не дозволили чіпати свою людину.

"Погодіну дозволили виїхати на відпочинок до Криму. Однак матеріали розслідування потрапили в українську прокуратуру Краматорська. І вбивць оголосили в розшук за кримінальний злочин. Один з виконавців спійманий українською поліцією. А Погодін за міжнародним ордером затриманий в Криму", – розповідає Бутусов.

Проте за вбивцю і садиста заступилася "небайдужа громадськість" зі "скрепної" держави, в тому числі видні ідеологи "руского міра". Вони наполягають, що Погодін мав повне право вбити "укропа".

"Так ось, вчора у російських бойовиків велике свято – Погодіна видавати не збираються, за їхніми словами ... Беззбройний юнак з жовто-блакитний стрічкою для російського керівництва і широких народних мас вже не людина. Українців можна вбивати в Україні тільки за саму наявність їх прапора.

Вбивати дітей. Стариків, кого завгодно, мораль Путіна тепер виправдовує все. Ми для них вже не люди, Росія вважає, що вбивати українців можна безкарно. Таким чином вони ставлять самих себе за межею, яка відрізняє людей від диких звірів, які розуміють тільки кулю", – написав Юрій Бутусов.

Другие новости