ПоддержатьУкраїнська

Розенко пояснив, чому не всі українці матимуть гідну пенсію

StopCor
StopCor

StopCor

Розенко пояснив, чому не всі українці матимуть гідну пенсію

Павло Розенко пояснив, чому українці, які вийшли на пенсію у 2014 році, матимуть більшу фінансову допомогу від держави. За його словами, на нові пенсії впливають лише два фактори.

Розенко пояснив, чому не всі українці матимуть гідну пенсію

Новину повідомляє "Преса України".

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко пояснив, що українська влада створила чітку формулу нарахування пенсій. Він відзначив, що при нарахуванні допомоги від держави після виходу на пенсію враховуються наступні параметри – розмір зарплати та інфляційні чинники. Розенко зауважив, що громадяни, які вийшли на пенсію у 2014 році, матимуть найбільшу пенсію, а саме у 2019 році.

"Ті люди, які виходили на пенсію з 2014 року, для них процес осучаснення буде здійснено вже в 2019 році й здійснений він буде автоматично", – зауважив він.

Віце-прем'єр-міністр наголосив, що така система діє у всьому світі. Як повідомлялось раніше, ВРУ проголосувала за пенсійну реформу. Вона передбачає осучаснення пенсій поряд з підвищення мінімального страхового стажу. Для прикладу, якщо українець має страховий стаж до 25 років, він може вийти на пенсію у 2018 році. З кожним роком страховий стаж підвищуватиметься до тих пір, поки він не досягне 35 років.

Другие новости