ПоддержатьУкраїнська

Розлючені жителі Кривого Рогу пішли штурмом на "Криворіжгаз": ЗМІ повідомили про захоплення заручників – фото

StopCor
StopCor

StopCor

Розлючені жителі Кривого Рогу пішли штурмом на 'Криворіжгаз': ЗМІ повідомили про захоплення заручників – фото

Криворізькі газівники заявили, що в таких умовах вони не зможуть повноцінно працювати та не гарантують безпечне газопостачання міста.

Як пише місцеве видання krivbass.city, через критичну ситуацію з теплом біля ПАТ "Криворіжгаз" почався страйк. Джерела повідомили, що будівлю захоплено, взяті заручники. В даний момент мітингувальники прорвалися в адміністративну будівлю ПАТ. Критична ситуація загострилася через відмову "Нафтогазу" України постачати газ підприємству "Криворізька Теплоцентраль".

Розлючені жителі Кривого Рогу пішли штурмом на ''Криворіжгаз'': ЗМІ повідомили про захоплення заручників – фото

Очевидці повідомляють, що в будівлі утримуються не тільки співробітники підприємства, а й технічний директор, начальник управління охорони праці. Головна вимога мітингувальників – це подача тепла в будинки й установи.

"Наші співробітники пояснювали, що "Нафтогаз" України повинен дати нашому підприємству дозвіл на пуск газу, але люди нічого не хочуть чути", – повідомили зі свого боку в "Криворіжгазі".

Розлючені жителі Кривого Рогу пішли штурмом на ''Криворіжгаз'': ЗМІ повідомили про захоплення заручників – фото

Місцеві газовики стверджують, що без їхньої участі було самовільно відкрито кілька засувок і запущений ряд котелень. Зі свого боку, учасники мітингу заявили, що вже втомилися від свавілля місцевої влади та зажадали від "Криворіжгазу" припинити шантаж міста. Крім цього, учасники акції протесту під ПАТ вимагають відновлення подачі газу на котельні "Теплоцетралі". Зараз під ПАТ сотні мітингувальників. Це бійці АТО, волонтери, вчителі, громадські працівники. Вони тут з раннього ранку 12 листопада.

Розлючені жителі Кривого Рогу пішли штурмом на ''Криворіжгаз'': ЗМІ повідомили про захоплення заручників – фото

Люди кажуть, що стали заручниками конфлікту "Теплоцентралі" й газових монополістів. Місцевих жителів обурив той факт, що рішення суду про відновлення подачі тепла в будинки так і не виконується. А керівництво газівників не просто ігнорує закон, а й намагається саботувати подальшу подачу тепла.

За даними на 12 листопада, в Кривому Розі без опалення залишаються тисячі будинків, опалення немає в лікарнях, школах, дитсадках і дитячих реабілітаційних центрах.

Розлючені жителі Кривого Рогу пішли штурмом на ''Криворіжгаз'': ЗМІ повідомили про захоплення заручників – фото

Обурені критичною ситуацією городяни прийшли сьогодні до ПАТ "Криворіжгаз" і зажадали зустрічі з керівництвом підприємства, але озброєна охорона не пустила людей в будівлю, через що мітингувальників пішли на прорив.

https://youtu.be/WZVbuB-u1NY

"Це просто нестерпно! Терпець урвався! Скільки можна з нас знущатися? Не давати газ, коли люди похилого віку і діти мерзнуть у квартирах, це просто відвертий цинізм!" – наводить слова однієї з учасниць мітингу паблік "Типовий Кривий Ріг".

Як стало відомо, на даний момент в місті запустили 5 з 6 котелень "Тепломережі". Однак, за словами джерел, газівники загрожують, що вони можуть в будь-який момент знову припинити постачання газу і котельні знову зупиняться. Містяни бояться, що тоді тепла в їхніх будинках не буде тривалий час, у багатьох "полетять" і розморозяться системи опалення.

"Ми бачимо, який безлад влаштували монополісти в місті. І ми вийшли захистити наших дружин, матерів і дітей. Досить випробовувати терпіння криворіжців!" – заявив на мітингу ветеран АТО Андрій Ліщин.

Нагадаємо, в Кривому Розі від холоду замерзають десятки тисяч людей, закриваються школи та дитсадки.

Другие новости