ПоддержатьУкраїнська

Рука руку миє: громадські активісти вивели на чисту воду підрядника найскандальніших об’єктів у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Рука руку миє: громадські активісти вивели на чисту воду підрядника найскандальніших об’єктів у Києві

Розкрадають державні кошти, співпрацюють із браконьєрами, зривають терміни здачі об’єктів в експлуатацію. І це не повний перелік порушень, які громадські активісти знайшли в діяльності ТОВ «ЕКО-БУД-ТРЕЙД».

Представники ГО «Стоп корупції» провели роздачу інформаційних листівок під офісом фірми і повідомили киян, хто і як будує в столиці.

«ТОВ «ЕКО-БУД-ТРЕЙД» є одним з найскандальніших підрядників будівництва у м. Києві. Замовником робіт з будівництва в усіх великих та скандальних проектах є КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

1. Будівництво скандального Подільського мосту

Наразі Дарницькою прокуратурою м. Києва розслідується справа з приводу масштабної розтрати державних коштів посадовими особами ТОВ «ЕКО-БУД-ТРЕЙД». Вказане товариство уклало договори субпідряду з рядом компаній із завищенням цін кошторису виконаних робіт. Зі свого боку субпідрядники виконували свої зобов’язання неналежним чином. Внаслідок таких незаконних дій будівництво, яке триває з 1993 року, досі не закінчене.

2. Будівництво розв’язки на в’їзді в Київ з боку Вишгорода

ТОВ «ЕКО-БУД-ТРЕЙД», вигравши у 2016 році тендер на зведення дорожньої транспортної розв’язки для Великої кільцевої автомобільної дороги на Оболоні вартістю 325,91 млн грн, досі не закінчило будівельні роботи. Також, як стало відомо громадським активістам, одним із субпідрядників на об’єкті є ТОВ «Позитив-В» – компанія, яка незаконно добуває та реалізує пісок у Вишгородському районі Київської області», ідеться в листівці, які поширювали активісти ГО «Стоп корупції».

Представники проекту закликали усіх свідомих та небайдужих громадян повідомляти про додаткові факти протиправних дій з боку посадовців ТОВ «Еко-буд-трейд».

Другие новости