ПоддержатьУкраїнська

Саакашвілі: Зеленський за рік не ск*рвився

StopCor
StopCor

StopCor

Саакашвілі: Зеленський за рік не ск*рвився

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі заявляє, що президент Володимир Зеленський за рік діяльності не втратив своєї репутації. Про це він сказав в ефірі телеканалу "1+1" у четвер.

"Він (Зеленський. - Gazeta.ua) діє, як глава незалежної країни. Як людина, яка впевнена у собі.

Я бачу, що Зеленський за цей рік, мені здається найголовніше його досягнення, а це реально виняток, його відрізняє від багатьох попередників, що він не ск*рвився. Що він точно не став злодієм. У нього не з'явилося "любих друзів", він не бере участі у корупції. А це мені дає головну надію.

Бо риба гниє з голови. Якби там я сумнівався хоч трішки, що є найменше щось, що його компрометує, то звичайно багато порядних людей, які хочуть допомагати, і близько не підійшли", - сказав Саакашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для чого Зеленському Саакашвілі

Також політик заявив, що влада "більше не керує страхом".

"Вона не керує репресивними методами, не розмовляє зі своїм народом якось зверху. Зеленський не змінився за цей рік. Я зустрічався з ним протягом всього року. Я багато разів бачив, як офіс, кабінет змінює людей, якими вони стають. Зеленський точно такий же, яким я перший раз його бачив. Такий самий, як до президентства. І тому це - шанс", - сказав Саакашвілі.

Він заявив, що "зміни мають піти набагато швидше, темп нікого не влаштовує".

"Дуже важлива тема - земля. Я розумію, що багато хто не згоден, але це показало його лідерство", - також заявив Саакашвілі про Зеленського.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости