ПоддержатьУкраїнська

СБУ взялася за поплічницю казахського афериста-втікача Аблязова Людмилу Козловську

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ взялася за поплічницю казахського афериста-втікача Аблязова Людмилу Козловську

Сьогодні, 22 жовтня, слідчими Служби безпеки України у Закарпатській області проведено перший допит у справі Людмили Козловської, якій "світить" до 15 років ув'язнення.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2093081291008336/

Нагадаємо, Людмилу Козловську, яку нещодавно депортовано з Бельгії, підозрюють у порушенні ч. 1 ст. 109 "Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій";

ч. 2 ст. 110 "Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій";

ч. 1 ст. 111 "державна зрада";

ч. 2 ст. 15 "замах на вчинення злочину";

ч. 3 ст. 190 "шахрайство, вчинене у великих розмірах".

СБУ взялася за поплічницю казахського афериста-втікача Аблязова Людмилу Козловську

Зазначимо, що Козловська очолює фундацію "Відкритий діалог". З моменту заснування до 2016 року фонд "Відкритий Діалог" зібрав майже 2,5 млн доларів США. Але у звіті є дуже цікава деталь. З 2013 року – тобто відколи колишнього банкіра Мухтара Аблязова затримали у Франції – до фундації полилися потужні фінансові потоки.

А в червні 2018 року в мережі Інтернет з'явилося пікантне відео, на якому люди, схожі на Мухтара Аблязова та президента фундації "Відкритий діалог" Людмилу Козловську, мають інтимні відносини.

Окрім цього, згідно зі звітом, фонд володіє ліцензією на продаж зброї. Це начебто дає можливість купувати бронежилети для української армії та журналістів. Однак у грудні 2017 року польське видання "В політиці" опублікувало російські паспорти матері та брата засновниці фонду Людмили Козловської. Брат, Петро Козловський, є власником севастопольського Заводу суднової світлотехніки "Маяк". Він співпрацює з підприємствами російської військової промисловості, які потрапили під санкції країн Заходу.

Другие новости