ПоддержатьУкраїнська

Скільки безробітних по країні: в Мінекономіки показали вражаючу статистику

StopCor
StopCor

StopCor

Скільки безробітних по країні: в Мінекономіки показали вражаючу статистику

У порівнянні з 2019 роком кількість безробітних зменшилась на 150 тисяч і становить 306 тисяч чоловік. 

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в грудні 2019 року зменшилася в порівнянні з груднем 2018 року. Позитивна тенденція в сфері працевлаштування триває вже тривалий період: відповідно до середньорічного показника зареєстрованих даних в 2019 році безробітних громадян стало більше ніж на 150 тис менше (460,2 в 2015 році проти 306,8 в 2019). А за дев'ять місяців 2019 року рівень безробіття в порівнянні з цим же періодом роком раніше знизився з 8,6% до 8,1%. Таку офіційну статистику роз'яснило Міністерство економіки, повідомляє "Інтерфакс Україна".

Протягом одного місяця, в грудні, спостерігалося збільшення кількості офіційно зареєстрованих безробітних. Зростання цього показника традиційно пов'язаний з сезонністю: більшість населення, яке проживає в сільській місцевості, працює в секторі сільського господарства, який має сезонний характер. З цієї причини після закінчення польових робіт люди традиційно стають на облік до Державної служби зайнятості на період тимчасового безробіття до початку нового сезону.

В цілому позитивних результатів у сфері працевлаштування вдалося досягти в першу чергу завдяки позитивній динаміці розвитку економіки, а також роботі в напрямку працевлаштування молоді та розширення послуг з профорієнтації.

Другие новости