ПоддержатьУкраїнська

Слідчий, який перешкоджав збору врожаю на Житомирщині, втік від "СтопКору"

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчий, який перешкоджав збору врожаю на Житомирщині, втік від 'СтопКору'

Активісти "Стоп корупції" дізнались про рейдерську атаку на врожай та земельні паї в с. Болячів Брусиловського району Житомирської області. За ухвалою начальника слідчого відділу Брусиловського райвідділу поліції  Дем'янюка, там опечатали та тимчасово вилучили техніку агрогосподарства "Агрініс", яке займалось збором врожаю на орендованих полях.

"Слідчий видав незаконну ухвалу – без рішення суду. А отже, для зупинення збору врожаю, у слідчого немає жодного документа", – пояснюють юристи. Ба більше – районний суд відмовив слідчому у проханні арештувати техніку підприємства! Утім слідчий не повернув частину техніки власникам.

Районний суд також відмовив слідчому в арешті врожаю, зібраного ТОВ "Агрініс".

Команда "СтопКору" приїхала до районного відділу поліції. Прокоментувати свої дії на камеру слідчий Дем'янюк не зміг – втік від стопкорівців. Активісти написали заяву щодо незаконних дій слідчого, відповідне провадження зареєстроване в ЄДРДР.

Нагадаємо, мешканці Житомирщини звернулись до ГО "Стоп корупції" за допомогою. За їхніми словами, невідомі особи намагаються перешкодити збору врожаю. За ухвалою слідчого була зупинена техніка для збору врожаю.

"По суті, слідство діє в інтересах ТОВ "Вест Актив". Це підприємство контролюється Борисом  Подольським, який півроку тому вже намагався захопити ТОВ "Агрініс", – розповідають працівники підприємства. – Проти пана Подольського прокуратура Печерського району Києва вже порушила кримінальну справу."

Команда "СтопКор" продовжує перебувати в Житомирській області та розбиратись у суті конфлікту.

Слідчий, який перешкоджав збору врожаю на Житомирщині, втік від ''СтопКору''
Слідчий, який перешкоджав збору врожаю на Житомирщині, втік від ''СтопКору''
Слідчий, який перешкоджав збору врожаю на Житомирщині, втік від ''СтопКору''

Другие новости