ПоддержатьУкраїнська

Смерть біля лікарні – на Донеччині пацієнт випав з вікна 2-го поверху і помер через те, що працівники не пустили його всередину (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Смерть біля лікарні – на Донеччині пацієнт випав з вікна 2-го поверху і помер через те, що працівники не пустили його всередину (ВІДЕО)

6 жовтня в місті Святогірськ в 150-ти метрах від лікарні знайшли закривавлене напівоголене тіло мертвого чоловіка, який проходив лікування у медзакладі. Про це повідомив Святогірський підрозділ "Стоп Корупції" на сторінці у Facebook.

Виявилось, що загиблий – місцевий мешканець 1960-го року народження. Чоловік з 2-го жовтня перебував на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні місцевої лікарні з діагнозом "ішемічна хвороба серця".

Дружина загиблого стверджує, що на записі з відеокамери зовнішнього спостереження лікарні видно, що 6-го жовтня о другій годині ночі пацієнт випав з вікна палати на 2-му поверсі.

"Після падіння він ще міг самостійно пересуватися, стукав у зачинені вхідні двері медичного закладу. Спочатку йому відчинили, але одразу виштовхали й закрили двері" – розповіла жінка.

 Дружина загиблого впевнена, що смерть не ''нещасний випадок''/Фото: Facebook Святогірський підрозділ ''Стоп Корупції''

Далі постраждалий вийшов з поля зору камер, тож що відбувалося з ним з моменту падіння з вікна і до моменту смерті – наразі невідомо.

За даними слідства, смерть наступила між шостою та сьомою годинами ранку, а відповідно до результатів судмедекспертизи, причина загибелі – "механічна асфіксія від закриття дихальних шляхів кров'ю та відкритий перелом кісток носа".

"За фактом загибелі слідчим відділом Слов'янського відділу поліції ГУ НП в Донецький області 06.10.2018 року буде відкрито кримінальне впровадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України з відміткою "Нещасний випадок" – повідомляє Святогірський підрозділ "СтопКору".

Сім'я загиблого не погоджується з висновками слідства щодо визначення смерті чоловіка як нещасного випадку. Родина стверджує, що причиною смерті є невиконання окремими медичними працівниками закладу своїх професійних обов'язків, тож донька і дружина вимагають справедливого розслідування від правоохоронних органів.

Подробиці цієї справи дивіться у відеоматеріалі.

https://www.facebook.com/svyatogirsk.stopcor/videos/646059335788884/

Другие новости