ПоддержатьУкраїнська

Соцмережі розповіли про шокуючу загибель 17-річного хлопця в покинутій шахті в "ДНР"

StopCor
StopCor

StopCor

Соцмережі розповіли про шокуючу загибель 17-річного хлопця в покинутій шахті в 'ДНР'

17-річний юнак поліз в небезпечний ствол шахти за мідним кабелем. Так хлопець хотів допомогти грошима сім'ї. Неповнолітній хлопець не зміг знайти роботу в "республіці" без паспорта і досвіду.

У Макіївці вже четвертий день не можуть знайти місцевого жителя, який впав у ствол шахти в Червоногвардійському районі міста, повідомляє "Діалог.UA".

Соцмережі розповіли про шокуючу загибель 17-річного хлопця в покинутій шахті в ''ДНР''

"В сім'ї біда, мама його на четвертій стадії раку, син 17 років, хотів допомогти заробити гроші, а оскільки неповнолітніх на роботу не беруть і без досвіду роботи".

"Зірвався підліток в стовбур покинутої шахти, вже третю добу немає рятувальників, нікого, шахта "Орджонікідзе", допоможіть!" – пишуть у соцмережах сусіди-юнаки. За їх даними, вже четвертий день "МНС ДНР" не може знайти зниклого.

Стовбур покинутої шахти на кілька сот метрів затоплений водою.

"В тому році заварювали кришку, а наш народ же розумний, вирішив на метал здати! МНС приїжджав, переглядав камерами поверхню і близько 10 метрів води, нікого не виявив", – коментують ситуацію місцеві жителі.

Екс-бойовик "ДНР" Ігор Бистролетов опублікував повідомлення знайомого з ситуацією жителя Макіївки, який говорить, що з цього стовбура в 2016-му році дістали велику кількість тіл.

23 липня цей ствол нібито обстежив водолаз – в покинутій шахті він знайшов відірвану руку. Друзі розшукуваного підлітка підтвердили – це хлопця.

Соцмережі розповіли про шокуючу загибель 17-річного хлопця в покинутій шахті в ''ДНР''

Другие новости