ПоддержатьУкраїнська

Спочатку активісти, тепер мерія: хто затягує будівництво ЖК «Патріотика»?

StopCor
StopCor

StopCor

Спочатку активісти, тепер мерія: хто затягує будівництво ЖК «Патріотика»?

Інвестори майбутнього житлового комплексу на Осокорках знову прийшли до столичної мерії. Люди, більшість з яких вклала у будівництво ледь не останні кошти, хотіли зустрітися із представниками робочої групи при Київській держадміністрації. Чиновники мають допомогти з вирішенням конфлікту, та чіткої відповіді на свої запитання громада так і не отримала.

Спочатку активісти, тепер мерія: хто затягує будівництво ЖК «Патріотика»?

Зокрема, призначену раніше зустріч з керівництвом міста знову перенесли. Нагадаємо, на Осокорках планується зведення нового житлового масиву «Патріотика на озерах» з допомогою залучених Банком «Аркада» від інвесторів коштів. Але на місці будівництва постійно виникають сутички, оскільки активісти «Екопарку» протестують проти буцімто знищення місця для відпочинку біля озера Небреж. Хоча забудовник навпаки неодноразово надавав докази, що навкруги водойми створить один із кращих столичних парків для всіх охочих.

«Максимально буде збережена екосистема, яка вже тут напрацьована, оскільки це унікальна територія, й цю унікальність буде підкреслено», - наголосила начальник служби зі зв’язків з громадськістю банку «Аркада» Людмила Горіцька.

Затягування суду, відтермінування зустрічей зі столичними керманичами – це все наводить інвесторів на думку про навмисні дії та проплаченість.

«Хтось зацікавлений у затягуванні цієї справи, сам пан Кличко сказав, що спочатку має бути суд, суд забудовник виграв, суд сказав, що забудова законна. І зараз затягують час з незрозумілих для нас причин, шукають мотиви, щоб якимись способами зупинити це будівництво», - коментує голова ГО «Патріотика на озерах» Денис Шинкаренко.

Усі деталі ситуації – у відео:

https://www.youtube.com/watch?v=-MoNEoj7ksk

Другие новости