ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, скільки українців виїхало з країни у 2017 році

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, скільки українців виїхало з країни у 2017 році

Павло Клімкін звернув увагу на те, що українці масово покидають Україну. Він пояснив, що за кордоном їх приваблюють високі зарплати. Так, міністр закликав шукати вирішення проблеми еміграції.

Новину передає "Преса України".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив на конференції "Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні". У своїй промові він зауважив, що в той час, як великим плюсом є можливість українців подорожувати без віз, є й інша сторона медалі. За його словами, щомісяця батьківщину покидає 100 тисяч українців. Зокрема, кращої долі за кордоном вони шукають через те, що в Україні низькі зарплати.

"Будь-яка, навіть найкраща річ, чи угода про асоціацію, чи безвізовий режим може слугувати нам в плюс, але й несе в собі ризики. Я багато років займався безвізовим режимом, а зараз бачу, що лише минулого року Україну залишило більше мільйона українців", – додав міністр.

За словами Клімкіна, проблему еміграції з України необхідно вирішувати. Він також наголосив, що проведені реформи завдають удару по самій Україні.

Другие новости