ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, в яких містах найдорожча комуналка (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, в яких містах найдорожча комуналка (фото)

Найбільше за комуналку платять жителі Дніпра, найменше – Закарпаття і Буковини. "Найдорожчим" містом України за розміром комуналки стало Дніпро. 

Стало відомо, в яких містах найдорожча комуналка (фото)

З урахуванням всіх платежів, сім'я з трьох осіб, які проживають у Дніпрі без лічильників, може заплатити за комуналку 3466 грн.

Друге місце - Кропивницький, де без тарифу на утримання будинку і поставку гарячої води, фінальний платіж - 3379,13 грн, далі йдуть Суми - 3350 грн.

У топ-10 також входять: Рівне (3335 грн), Луцьк (3266 грн), Тернопіль (3288 грн), Чернігів (3242 грн), Київ (3145 грн), Маріуполь (3040 грн), а також Харків (3035 грн) і Миколаїв (3018 грн).

Найменше платять в Ужгороді, де без тарифу за опалення і постачання гарячої води, комуналка - 854,5 грн. Однак, як зазначається, реальні комунальні платежі в Ужгороді, за заявою місцевих жителів, у зимовий період складають 1500-2000 грн. Основна витрата йде за газ і електроенергію, так як городяни активно використовують бойлери та котли.

Трохи більше в Чернівцях - 1 840,8 грн (без платежу за утримання будинку та поставку гарячої води) і Херсоні - 2331,9 грн (без тарифу на тепло і поставку гарячої води).

У рейтингу розраховані нормативні витрати на комунальні послуги однієї сім'ї з трьох осіб, які проживають у квартирі площею 50 кв м.

У квартирі є: гаряча / холодна вода, тепло, електроенергія і газ, але відсутні лічильники.

Видання відзначає, що реальні цифри, найімовірніше, відрізняються від абсолютних результатів, оскільки у кожного домогосподарства завдяки різним лічильникам індивідуальне споживання.

Про це свідчить рейтинг, Ліга.

Другие новости