ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, як обшуки на "1+1" вплинули на стосунки Зеленського та Коломойського

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, як обшуки на '1+1' вплинули на стосунки Зеленського та Коломойського

Президент України Володимир Зеленський допускає загострення конфлікту з власником телеканалу "1+1", бізнесменом Ігорем Коломойським після обшуків СБУ в студії програми "Гроші" у справі про прослуховування Прем'єр-міністра Олексія Гончарука. 

"У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, – плюс один, один плюс один ... Я люблю, до речі, цей канал, тому що там наш продукт, тому що довгі відносини. Це не стосується ситуації, яка є у СБУ з працівниками Саші Дубінського. я вважаю, що треба розділяти. Ну, буде конфлікт, що я можу зробити", - заявив Зеленський в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Говорячи про розслідування справи про прослуховування голови уряду, Зеленський зазначив, що "головне питання – хто замовив, друге – хто це зробив, третє – хто викладав цю інформацію. Треба розв'язати цей вузол".

Як повідомляв "Стопкор" раніше, 5 лютого проводили обшуки на телеканалі "1+1" за адресою Куренівська, 18 в Києві. Обшуки також проводилися в УДО і у чиновників.

Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив, що обшуки проходили в рамках розслідування кримінальної справи про незаконне прослуховування прем'єр-міністра Гончарука.

6 лютого Зеленський повідомив, що записи розмов прем'єр-міністра Гончарука були завантажені в Інтернет з техніки в редакції програми Дубінського "Гроші".

Дубінський заявив, що людям байдуже, хто записував, а важливо, що думає прем'єр, і це робота журналістів публікувати такі дані.

Другие новости