ПоддержатьУкраїнська

Столична прокуратура відправила судовий акт щодо вбивці байкера у Дарницькому районі

StopCor
StopCor

StopCor

Столична прокуратура відправила судовий акт щодо вбивці байкера у Дарницькому районі

Київська місцева прокуратура відправила судовий обвинувальний акт відносно чоловіка, який підозрюється у вбивстві мотоцикліста на Харківському шосе. Наразі підозрюваний знаходиться під вартою, він проходить за ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Згідно матеріалами слідства, 24.05.2017 в результаті конфлікту на дорозі підозрюваний здійснив кілька пострілів у бік мотоцикліста, який зупинився на перехресті, та зник з місця скоєння злочину. Поранений чоловік від отриманих травм помер, повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

Окрім цього, зловмиснику інкримінується додатковий епізод за ч. 4 ст. 296 КК України, а саме хуліганство, вчинене із застосуванням предмету, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень. У 2016 році підозрюваний, перебуваючи на парковці біля столичного супермаркету, через раптово виниклий конфлікт кілька разів стріляв у бік охоронця.

Обвинувальний акт за вказаними фактами скеровано до Дарницького районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Зазначимо, що на даний час у Дарницькому районному суді міста Києва триває судовий розгляд ще одного обвинувального акту відносно цієї ж особи за фактом здійснення систематичних втеч зі спеціалізованого лікувального закладу, а також за фактами придбання і зберігання у палаті психіатричної лікарні наркотичних речовин.

Зважаючи на це, після призначення до розгляду обвинувального акту за фактом вбивства мотоцикліста, стороною обвинувачення буде ініційовано питання об’єднання вказаних кримінальних проваджень, оскільки у вчиненні усіх кримінальних правопорушень обвинувачується одна особа.

Другие новости