ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про незаконну ліквідацію лікарні та звільнення медиків на Буковині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про незаконну ліквідацію лікарні та звільнення медиків на Буковині

Герцаївська районна рада рішенням сесії ліквідувала районну лікарню та звільнила 36 працівників медичного закладу. Про це стало відомо активістам чернівецького осередку "Стоп корупції", до яких звернулись звільнені медпрацівники. Подробиці активісти повідомили у соцмережі.

"До Чернівецького осередку "Стоп корупції" звернулись з офіційним листом по допомогу працівники Герцаївського ЦРЛ. З'ясувалось, що Герцаївська районна рада рішенням сесії протизаконно ліквідувала районну лікарню і лише для того,

щоб звільнити 36 працівників закладу. Серед них і керівний склад. Проте випадково в рішенні сесії забули вказати долю людей, які десятки років працювали у лікарні, також забули про пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Попри це лікарня провела перереєстрацію замість ліквідації й продає наркотичні препарати та проводить операції з використанням наркотиків без будь-яких дозвільних документів або ліцензій, до того ж, офіційно даного закладу не існує. Отож, у випадку, якщо хтось помирає в лікарні, то офіційно немає кому відповідати.

Під час спілкування нам було повідомлено про те, що особа, яка стоїть у білому халаті, увірвалася в нетверезому стані в палати де лежать хворі, о першій годині ночі та стукала у кожну палату для того, щоб провести огляд пацієнтів. 12 хворих написали скаргу з цього приводу, під час нашого візиту ми викликали СОГ та співробітників СБУ, після чого було складена заява про злочин, який має резонансний характер, чекаємо інформації щодо внесення відомостей до ЄРДР.

Також хочу додати, що на фото та відео видно, що на порозі тубкабінету та на території лікарні справжнє сміттєзвалище. Коли ми хотіли викликати СЕС, то виявилося, що СЕС знаходиться поряд зі сміттєзвалищем, на відео також є наша розмова зі співробітниками установи, поки що в голову не вкладається те, що ми почули та побачили на Буковині, а саме у СМТ Герца", – зазначили активісти з чернівецького осередку "Стоп корупції" у соцмережі.

https://www.facebook.com/valera.airinii/posts/396774157432107

Другие новости