ПоддержатьУкраїнська

"Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі", – Володимир Рибалкін, "Стоп корупції", Святогірськ

StopCor
StopCor

StopCor

'Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі', – Володимир Рибалкін, 'Стоп корупції', Святогірськ

Святогірський осередок ГО "Стоп корупції" очолює Володимир Рибалкін. Чоловік має бойовий досвід, захищав незалежність та цілісність України у зоні проведення АТО. А після повернення з передової оголосив війну з корупцією у прифронтовому регіоні – на Донбасі. Наразі у команді святогірського "СтопКору" троє активістів-однодумців.

Серед перемог команди святогірського "СтопКору" – викриття численних корупційних схем в роботі міської ради, місцевих політиків та гучна відставка міського голови Олександра Дзюби.

''Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі'', – Володимир Рибалкін, ''Стоп корупції'', Святогірськ

"Активісти "Стоп корупції" у Святогірську спільно з працівниками місцевого управління поліції проводили рейди та виявили факти незаконної торгівлі на вулицях міста. Представники святогірського осередку проекту викрили вирубку дерев НПП "Святі гори". Йшлося про знищення дерев в 50 та 56 кварталах Теплінського лісництва під час так званого "режиму тиші".

Після цього представники проекту домовилися з керівником Донецької цивільно-військової адміністрації про створення фахової комісії для перевірки фактів знищення дерев у національному парку.

''Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі'', – Володимир Рибалкін, ''Стоп корупції'', Святогірськ

"Представники святогірського осередку "Стоп корупції" долучались до спільного рейду представників "Укртранбезпеки" та Управління Держпраці у Донецькій області щодо перевірки маршруту № 23 "Залізничний вокзал. Слов'янськ – Миколаївка". На цьому напрямку працює шість автобусів компанії ПП "Пасажир", три з них вдалося перевірити, три – висадили пасажирів та втекли.

Ми виявили жахливий санітарний стан, відсутність аптечки, прострочені вогнегасники, відсутність дозвільних документів, "ліві" квитки. Зрозуміло, що пасажири, які користуються послугами такого перевізника, ризикують власним життям. Активісти "Стоп корупції" разом з відповідними службами звернулись до місцевої влади, що привести відповідні автобусні маршрути до ладу", – розповів голова осередку Володимир Рибалкін.

Основна антикорупційна битва розгорталась із корупціонерами у міській раді Святогірська.

"До Святогірська приїздила об'єднана команда "Стоп корупції" з метою проведення антикорупційного рейду.

У місті очільник та депутати Святогірської міської ради саботують свою роботу, тому й виник колапс влади. Місцеві активісти виступили на підтримку ініціативи зі збору підписів до голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

''Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі'', – Володимир Рибалкін, ''Стоп корупції'', Святогірськ

Зокрема, Дзюба, будучи посадовцем місцевого самоврядування і почесним громадянином Святогірська, одноосібно ухвалив рішення про зупинку дії рішення Святогірської міської ради, відповідно до якого Почесний громадянин, який одночасно є посадовою особою, втрачає права та пільги, передбачені званням Почесного громадянина Святогірська.

Після викриттів НАПК направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо Святогірського мера.

Було встановлено, що міський голова Святогірська порушив вимоги щодо уникнення та врегулювання конфлікту інтересів.

Окрім того, міський голова у змові з депутатами саботує роботу Святогірської міської ради та зірвав процес децентралізації.

Після антикорупційного рейду міський голова Святогірська Донецької області Олександр Дзюба подав у відставку", – зазначив Володимир Рибалкін.

Активістам вдалось зупинити самоправство з боку правоохоронців з відділку поліції у Слов'янську, які знущались та шантажували місцевих жителів.

"Троє працівників поліції Слов'янська отримали покарання у вигляді домашнього арешту на два місяці за незаконне затримання та знущання з жителя Миколаївки. Таке рішення ухвалив Краматорський міський суд", – переповів активіст "Стоп корупції" зі Святогірська.

''Понад усе радує той факт, що попри нашу діяльність ми досі живі'', – Володимир Рибалкін, ''Стоп корупції'', Святогірськ

Окрім війни з корупціонерами, Святогірські активісти допомагали постраждалим від обстрілів жителям Авдіївки.

Добровольці-учасники АТО з проекту "Ветерани до влади", серед яких голова ГО "Стоп корупції" Володимир Рибалкін, допомогли постраждалим від обстрілів жителям Авдіївки відремонтувати пошкоджені оселі. За два день добровольці разом із 35 рятівниками ДСНС укріпили із сотню будинків.

"За свою ефективну роботу в антикорупційній сфері ми отримали грант від посольства Голландії. Завдяки цьому гранту ми організували та систематизували свою роботу.

Окрім війни з корупціонерами, нам вдалось взяти участь у тематичних тренінгах та семінарах. Нам довіряють, до нас звертаються. На нашу сторінку у соцмережі підписані понад 500 користувачів, це при загальному населенні Святогірська у 3 тисячі осіб. Ми увійшли до складу обласної громадської ради при ОДА, а також наші представники є у комітеті антикорупційних ризиків при обласній державній адміністрації Донеччини.

Але понад усе нас радує той факт, що попри нашу діяльність від вересня 2016 року, ми досі живі й це не може не тішити.

За цей час ми здобули повагу і довіру не лише у місті, а в області, і ці показники щодня ростуть", – розповів голова святогірського осередку Володимир Рибалкін.

Другие новости