ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" навідав головлікаря київської лікарні швидкої допомоги через смерть парубка

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' навідав головлікаря київської лікарні швидкої допомоги через смерть парубка

Активісти "Стоп корупції" разом з матір'ю померлого хлопця Іриною Мамотько відвідали головного лікаря київської лікарні швидкої допомоги у

справі про імовірне вбивство з метою трансплантації органів. Очільник лікарні Олександр Ткаченко прийняв копію документів з переліком процедур, які проводили молодику у день смерті.

Подробиці справи повідомили журналісти "СтопКору".

"До нас звернулась Ірина Мамотько, жінка, яка півтора року тому втратила сина. Хлопець потрапив до київської лікарні швидкої допомоги. Поки лікарі начебто боролись за життя, парубку ввели смертельну дозу ліків, які застосовують у ветеринарній медицині. Окрім того, до пацієнта БСМП із незрозумілих причин навідувались представники приватної клініки, яких ані батьки, ані родичі хлопця не викликали і їхні послуги не оплачували. У департаменті охорони здоров'я відреагували на звернення жінки та навіть зібрали комісію для з'ясування усіх обставин справи, проте, завбачивши камеру "СтопКору", члени комісії згорнули роботу.

https://youtu.be/7RVlp_tKWZ8

Пізніше, під час другого засідання, ми отримали підтвердження тому, що до парубка дійсно приходили медики з приватної клініки. Цей факт визнали та підтвердили лікарі з київської лікарні швидкої допомоги. Нібито вони брали у хлопця аналізи на дослідження і проводили забір матеріалу на прохання знайомих парубка. Мати Ірина Мамотько неодноразово зверталась до правоохоронних органів, у Деснянському ГУ Нацполіції жінку ігнорують, а у справі поміняли уже третього слідчого", – розповіли деталі журналісти "СтопКору".

Команда "Стоп корупції" тримає руку на пульсі та очікує на реакцію та відповідь медиків.

Другие новости