ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" попередив власників паїв на Житомирщині про можливу масштабну аферу з землею

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' попередив власників паїв на Житомирщині про можливу масштабну аферу з землею

Жителі с. Великі Низгірці на Житомирщині, де кілька днів тому відбулась спроба рейдерського захоплення врожаю, знову звернулись за допомогою до "Стоп корупції". Люди схвильовані через появу у селі підозрілих осіб, які агітують передавати свої паї в оренду невідомій їм компанії та обіцяють "золоті гори" та високу орендну платню.

''СтопКор'' попередив власників паїв на Житомирщині про можливу масштабну аферу з землею

"Селяни підозрюють, що їх намагаються ошукати та здійснити нову спробу рейдерства. Новоспечене Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРЗЕРНОПРОМ-ЖИТОМИР" місцеві мешканці пов'язують зі сумнозвісним агрохолдингом ТАКО, який набирав мільйонні кредити у банках під заставу паїв селян. В результаті паї були арештовані. Після банкрутства ТАКО власники агрохолдингу створили інший холдинг – "АСТ". Саме представників "АСТ" мешканці села бачили на полях під час рейдерського захоплення врожаю.

Як стало відомо з Єдиного державного реєстру, компанія ТОВ "УКРЗЕРНОПРОМ-ЖИТОМИР" була створена у четвер, 12 жовтня 2017 року, з уставним фондом 100 грн! Складається аграрна компанія з однієї людини – засновника та директора – мешканця Києва і зареєстрована у Печерському районі столиці.

Наступного дня після реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю, представники "УКРЗЕРНОПРОМ-ЖИТОМИР" вже агітувати селян підписувати з ними договори оренди. Селяни зі скандалом вигнали представників компанії та звернулись по захист та підтримку до СтопКору", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Команда "СтопКору" виїхала на Житомирщину, де представники новонародженого ТОВ "УКРЗЕРНОПРОМ-ЖИТОМИР" призначили збір людей для підписання з ними договорів оренди паїв.

"На центральну площу села приїхали представники та юристи "УКРЗЕРНОПРОМУ" у супроводі знімальної групи, машини власної охорони та 2-х автівок поліції, – розповідають стопкорівці з місця подій. – Утім мешканці с. Низгірці дружно проігнорували зустріч з представниками агрокомпанії. Тож кілька годин представникам фірми та їх численній охороні довелось сумувати в центрі села", – додали активісти.

Журналісти та активісти "Стоп корупції" поспілкувалися з селянами та попередили їх про небезпеку втягування їх в аферу чи рейдерську схему з використанням підставної фірми.

"СтопКор" запропонував створити на Житомирщині осередок організації задля швидкого реагування на спроби аферистів заволодіти паями, а також для захисту прав та інтересів селян.

Другие новости