ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" провів громадську приймальню на столичних Березняках

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' провів громадську приймальню на столичних Березняках

Активісти "Стоп корупції" у рамках громадської приймальні поспілкувались із жителями столичного масиву Березняки. Представники проекту дізнались від місцевих про проблематику району та розповіли про діяльність команди "Стоп корупції". 

''СтопКор'' провів громадську приймальню на столичних Березняках

"Активісти "Стоп корупції" влаштували громадську приймальню на житловому масиві Березняки, зібрали інформацію про проблематику району та закликали небайдужих жителів приєднатися до команди борців з корупцією. Містяни виявили зацікавленість, активно розпитували про діяльність організації, а багато хто взагалі висловлював своє захоплення від роботи "СтопКору". Також місцеві активісти повідомили про низку незаконних забудов у районі. Ми залишили контактні дані, щоб люди повідомляли про будь-які протести та збори громади", – розповіли активісти.

''СтопКор'' провів громадську приймальню на столичних Березняках

Нагадаємо, на початку жовтня активісти "Стоп корупції" запросили жителів Дніпровського району столиці приєднатись до команди проекту та підтримати боротьбу з корупцією у столиці.

Представники проекту у рамках громадської приймальні повідомили киян про результати роботи стопкорівців – це зупинка нелегального видобутку піску, протиправного будівництва газової заправки по сусідству із житловими будинками, насильницького об'єднання шкіл у районі та боротьба з орендаторами, які відібрали комунальний дитячий садок у дошкільнят Дніпровського району.

''СтопКор'' провів громадську приймальню на столичних Березняках

- Весною 2016 року на звернення батьків однієї з державних шкіл Дніпровського району правозахисники та журналісти зупинили насильницьке об’єднання 2-х шкіл та скорочення кількості навчальних закладів.

- Влітку 2016 року активісти "СтопКору" завадили будівництву нелегальних газових заправок поблизу житлових будинків у Дарницькому районі столиці.

- Влітку 2017 року правозахисники "Стоп корупції" виступили на захист інтересів мешканців Дарницького району, які скаржились на кількаденне припинення роботи супермаркету у Торговому будинку "Дарницький" через конфлікт між власниками будівлі.

- У вересні-жовтні 2017 року правозахисники "Стоп корупції" зупинили  піщаних нелегалів на Видубичах, які розкрадають народні надра, та довели справу до суду.

- У вересні 2017 року активісти та журналісти допомогли батькам малечі Дніпровського району відвоювати дитячий садок у приватної фірми, яка захопила будівлю дитсадка", – розповіли про результати боротьби команди активісти "Стоп корупції".

"Громадська організація "Стоп корупції" запрошує усіх небайдужих жителів столиці приєднуватись до лав організації, яка бореться з корупцією – від побутової до корупції на вищому рівні. Якщо у Вас активна громадська позиція, Ви боретесь із чиновниками-корупціонерами в органах державної влади та місцевого самоврядування, із продажністю суддів, з хабарництвом у дитсадочках, школах та медзакладах, заангажованістю правоохоронців, виступаєте проти незаконного будівництва у місті, проти вирубки парків та скверів – Вам до нас!", – закликали активісти.

Зазначимо, що наразі команда "Стоп корупції" налічує 28 регіональних осередків по всій Україні.

Щоб приєднатись до команди проекту або повідомити про корупційний злочин, телефонуйте 044) 578-00-04

Інтернет-сайт: stopcor.org

Ставайте пліч-о-пліч для спільної боротьби з корупцією!!!

Другие новости