ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" провів громадську приймальню у селі, де живе скандальний директор Київського крематорію

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' провів громадську приймальню у селі, де живе скандальний директор Київського крематорію

Активісти «Стоп корупції» провели громадську приймальню у селі Рожни на Київщині, де живе очільник СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков. У процесі спілкування з місцевими жителями представники проекту повідомили, що чиновник незаконно захопив земельну ділянку у селі та без дозволів ДАБІ України звів житловий будинок.

«Ми провели громадську приймальню на центральній площі села біля будівлі сільради. В установі ми попросили надати нам документи, які б підтвердили факт видачі земельної ділянки директору столичного крематорію та місцевому мешканцю Ігорю Дашукову. Утім, у сільради не змогли показати такі документи. Цих даних немає і в кадастровій карті. Виходить, що Дашуков не просто захопив землю у Рожнах, а й не сплачує земельний податок», – розповіли активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' провів громадську приймальню у селі, де живе скандальний директор Київського крематорію

Нагадаємо, раніше активісти «Стоп корупції» провели акцію-нагадування про виконання припису ДАБІ щодо самовільного будівництва під маєтком очільника столичного крематорію Ігоря Дашукова у селі Рожни на Київщині. За документом, чиновник має припинити експлуатацію будинку. Якщо Дашуков добровільне не знесе незаконну будівлю, таке рішення може ухвалити суд. Подробиці повідомили журналісти проекту.

За результатами складеного Акту перевірки №Т-1605/1 надано Припис № С-1605/3 про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил до 16.06.2018 року.

Відповідно, обґрунтовано можна вважати, що виконання робіт за зазначеною вище адресою відбувалось без оформлення дозвільних документів, а об’єкт є самовільним будівництвом.

Додамо, що журналісти «СтопКору» у ході розслідування з’ясували, що директор СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков живе у приватному будинку загальною площею у 330 квадратних метрів у селі Рожни на Київщині. Вартість маєтку сягає мільйона гривень. При цьому нерухомість, якою родина чиновника користується з 2012 року, внесена у декларацію як недобудова. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

За неправдиву інформацію у декларації Дашукову може загрожувати покарання у вигляді двох років ув’язнення.

На знак протесту проти приховування статків представники проекту провели акцію протесту під будинком Дашукова.

Зазначимо, Дашуков очолив крематорій нещодавно, перед тим три роки працюючи заступником директора. І напрацював – на «скромний» маєток у понад триста квадратних метрів. Зауважимо, що нинішня його зарплата складає 13 000 грн на місяць.

За декларацією директора маєток значиться як недобудований, тож оподаткуванню не підлягає.

Другие новости