ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" викриває нелегальних перевізників у Вишгороді

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' викриває нелегальних перевізників у Вишгороді

В понеділок, 11 травня, близько 5-ої ранку на автопарк єдиного офіційного перевізника міста Вишгорода – компанію «Автолайн» – напали. В результаті демонстративної атаки розрізали шість автобусних коліс. Директор «Автолайну» впевнений: напад – справа рук конкурентів, бо його компанія – єдиний легальний перевізник на все місто.

Ось приклад. «Житловий комплекс Ярославичі». Офіційно маршрутки у Київ тут немає. Проте насправді місцеві жителі стверджують, що маршрутне таксі, вартість проїзду в якому становить 13 гривень, регулярно курсує до столиці – станції метро «Почайна» (колишня «Петрівка»).

Журналісти «СтопКору» побачили зазначену маршрутку на власні очі та навіть поспілкувались із  пенсіонеркою, яка звідти вийшла. Теоретично в неї мав би бути пільговий проїзд, але практично виявилось – жодних пільг.

Отже, всі знають, куди та за скільки везе ця маршрутка. Але водії влаштовують справжній цирк. При знімальній групі прибирають табличку із маршрутом і вдають, що проїзд взагалі безкоштовний. 

''СтопКор'' викриває нелегальних перевізників у Вишгороді

Як виявилося, цей маршрут організував місцевий депутат, а за сумісництвом очільник ЖЕКУ – Віталій Сардак. Він же голова громадської організації «Зелений корпус». Журналісти знайшли його повідомлення в фейсбуці, що маршрутка працює, а також оголошення у місцевій газеті з її розкладом. Втім, сам пан Сардак у розмові зі знімальною групою «СтопКору» спробував від цього відхреститись.

Але насправді найголовніше питання – навіть не ліцензія. Куди йдуть гроші, які вони отримують? Чи платять з них податки? А це мільйони гривень. Крім того, в офіційних перевізників водії щоранку проходять медичне обстеження, технічний стан машин також перевіряється. Та виявилось, що ризики пасажирів Сардака не цікавлять: «Пасажирів ніхто не змушує сідати, вони самі винні». Як то кажуть, no comments.

Детальніше про це – у відеоматеріалі. 

https://youtu.be/CXW8wTdh1q8

Другие новости