ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" взявся за корупціонерів на Чернігівщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' взявся за корупціонерів на Чернігівщині

Активісти "Стоп корупції" розгорнули громадську приймальню для збору інформації про факти корупції та порушень законодавства з боку посадовців у Городнянському районі Чернігівської області. Представники проекту встановили намети біля будівлі Городнянської РДА та спілкуються із жителями району.

"ГО "Стоп корупції" проводить моніторинг проявів корупції в усіх куточках України. Зокрема, в Городнянському районі Чернігівської області.

Активісти отримали інформацію про кричущі випадки порушення закону та корупційні схеми, які реалізують  представники районної влади. Як наслідок – земля приходить у стан занедбання, власники паїв не отримують належних виплат за наділи, мешканці району втрачають важливі об'єкти  інфраструктури, а бюджет – мільйонні суми. Журналісти "Стоп корупції" проводять розслідування з метою перевірки цієї інформації, збору доказової бази та у разі її підтвердження обіцяють оприлюднити зібрану інформацію в ефірі телебачення.

''СтопКор'' взявся за корупціонерів на Чернігівщині
''СтопКор'' взявся за корупціонерів на Чернігівщині
''СтопКор'' взявся за корупціонерів на Чернігівщині
''СтопКор'' взявся за корупціонерів на Чернігівщині

З початком роботи виїзної приймальні ми отримали цілу низку звернень, люди дуже активно відреагували та підтримали нашу ініціативу зі збору корупційного досьє на місцевих посадовців", – розповіли про попередні результати роботи громадської приймальні активісти "Стоп корупції".

"Якщо Вам відомо про корупційні дії чиновників та держслужбовців, якщо Ви знаєте по розкрадання бюджету та свавілля правоохоронців, якщо Ваші права або закони порушуються  –  зробіть свій внесок у справу боротьби з корупцією! Повідомте про факти корупції – сьогодні активісти "Стоп корупції" протягом дня чекають на вас біля будівлі Городнянської РДА", – додають стопкорівці.

Другие новости