ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зафіксував роботу на скандальному заводі "Фанпліт" на Дарниці у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зафіксував роботу на скандальному заводі 'Фанпліт' на Дарниці у Києві

Завод "Фанпліт" продовжує свою роботу попри фінансову заборгованість. Про це стало відомо активістам "Стоп корупції". Представники проекту викликали на місце поліцію.

"Ми поспілкувались із правоохоронцями, які приїхали за нашим викликом та наголосили на тому, що підприємство є боржником, окрім того, на діяльність заводу скаржаться жителі житлового комплексу "Комфорт Таун", який розміщений по сусідству із виробництвом. Представники "Фанпліту" не заперечували, що працюють. Але пояснили, що вони лише виконують замовлення. А сировину, клей, газ і світло нібито оплачує замовник", – розповіли активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' зафіксував роботу на скандальному заводі ''Фанпліт'' на Дарниці у Києві

Додамо, раніше представники ГО "Стоп корупції" провели зустріч з активістами ГО "Мешканці "Комфорт Таун", які звернулись до проекту через діяльність заводу в районі. За словами активістів, підприємство використовує у своїй роботі відходи і забруднює своїми викидами повітря та довколишнє середовище. Подробиці у соцмережі виклав стопкорівець Богдан Хмельницький.

"У нашому офісі відбулась зустріч з представниками ГО "Мешканці "Комфорт Таун", які звернулись до нас наприкінці листопада. Уже не перший місяць жителі району скаржаться, на отруйні викиди від діяльності заводу "Фанпліт", який займається виготовлення фанери.

''СтопКор'' зафіксував роботу на скандальному заводі ''Фанпліт'' на Дарниці у Києві

Наразі робота підприємства тимчасово зупинена через відкриті проти нього кримінальні провадження, однак уже найближчим часом завод може відновити свою роботу. І знову підприємство буде завдавати шкоду  навколишньому середовищу.

Річ у тім, що відповідно до норм, завод має використовувати як паливо газ. Проте керівництво підприємства абсолютно ігнорує вимоги закону і використовує різноманітні відходи.

На початку літа цього року завод хоче отримати дозвіл на продовження своєї діяльності, який видається на кілька років, і жителі "Комфорт Тауну" переживають, що якщо підприємство продовжить роботи, у них не буде жодних важелів впливу.

Разом із активістами "Комфорт Тауну" ми координували свої подальші кроки, щоб в районі можна було нормально дихати, а керівництво заводу згадало про вимоги закону", – зазначив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький на своїй сторінці у соцмережі.

Другие новости